Cu câțiva ani în urmă am găsit o știre pe internet precum că o anumită femeie s-a dus în vizită la fratele ei într-un anumit sat. Însă odată ajunsă acolo a și fost imediat suspectată că ar avea o boală extrem de gravă și contagioasă pe nume SARS (Sindrom Respirator Sever Acut), de către locuitori acelui sat. Totul din cauza faptului că se tot plângea de amețeli și că tot tușea într-una. Ce credeți că au făcut locuitori acelui sat? Au mers și au dat-o afară din sat imediat.