Într-o bună zi, un domn pe nume Filip s-a grăbit să o ducă repede pe soția care era însărcinată la un spital. În timp ce doctori se grăbeau să o pregătească pe soția lui, Domnul Filip și fratele lui idiot Ion au ajuns și s-au pus să privească cum are loc nașterea.
Însă când domnul Filip a văzut sângele și toate celelalte, a și leșinat. Când s-a trezit mai târziu se afla deja într-un pat cu doctori care stăteau deasupra lui.
Domnule Filip, i-a spus unul din doctori, te afli în sala de recuperare. Nu vă faceți griji, soția dumneavoastră este bine și a născut gemeni, un băiat și o fată. Fiindcă erai inconștient iar soția ta sub anestezia, ea a cerut ca fratele tău Ion să de-a nume copiilor.
Ce! Fratele meu, idiotul! Nu pot să cred că l-ați lăsat pe el! Ce nume le-a dat?
Pe fiica dumneavoastră a numit-o Denisa!
Hey, nu e rău! Mi-am subestimat fratele. Dar fiului meu ce nume i-a dat?
Pe fiul dumneavoastră l-a numit Denepot!