Un preot tânăr a întrebat într-o zi un preot în vârstă: Părinte, la vârsta dumneavoastră, vă mai faceți griji asupra evitării ispitelor? Preotul bătrân a răspuns Fiul meu, la vârsta mea, îmi fac griji că ispitele încep să mă evite pe mine!
Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *
Nume *
Email *
Site web
Salvează-mi numele, emailul și site-ul web în acest navigator pentru data viitoare când o să comentez.
Sign me up for the newsletter!
Δ