Pe când sfântul Augustin, încă era păgân, acesta obișnuia să se roage, Doamne, fă-mă un sfânt, dar nu încă. Sau după cum se rugase un mic băiețel la un moment dat, Doamne, fă-mă un băiat bun, dar nu te grăbi. Momentan mă simt bine așa cum sunt acum.
Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *
Nume *
Email *
Site web
Salvează-mi numele, emailul și site-ul web în acest navigator pentru data viitoare când o să comentez.
Sign me up for the newsletter!
Δ